“Швидка” врізалась у стовп у Дніпрі: один медик загинув, ще двоє постраждали

У Дніпрі сталася смертельна ДТП за участю карети швидкої допомоги. Один з медиків загинув. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Головне управління Національної...
HomeСвіт"Змінити хід війни": Україна пропонує іноземним виробникам тестувати нову зброю на росіянах

“Змінити хід війни”: Україна пропонує іноземним виробникам тестувати нову зброю на росіянах

Діджитал Російсько-українська війна "Змінити хід війни": Україна пропонує іноземним виробникам тестувати нову зброю на росіянах

Україна пропонує іноземцям випробовувати нові зразки зброї на росіянах
Випробування нової зброї в Україні | Фото: Мінцифри

Україна запустила нову платформу Test in Ukraine, мета якої полягає у тестуванні нових видів озброєння безпосередньо на полі бою.

Related video

"Test in Ukraine — це платформа для тестування в Україні іноземних технологій, які можуть змінити хід війни. Завдяки платформі іноземні виробники БпЛА, наземних роботів, РЕБ і рішень на базі ШІ зможуть офіційно тестувати свою продукцію в Україні", — йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства цифрової трансформації України.

У відомстві уточнили, що компанії особисто братимуть участь у випробуваннях, щоб одразу вносити зміни. Або ж передаватимуть продукт кластера Brave1, щоб його команда самостійного протестувала цей вид озброєння.

"Україна вже побудувала унікальну інфраструктуру для швидкого розвитку оборонних інновацій. Ми готові допомагати компаніям з країн-партнерів розробляти, тестувати та вдосконалювати технології, які справді працюють на полі бою. Це можливість отримати досвід, який неможливо змоделювати в лабораторіях", — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначається, що іноземні компанії отримають можливість перевірити свої технології на полігоні з умовами, наближеними до бойових, разом з підрозділами з реальним досвідом.

Водночас в інтерв'ю Reuters керівник відділу зв'язків з інвесторами Brave1 Артем Мороз пояснив, що компанії можуть надіслати свої розробки в Україну, провести онлайн-тренінги з їх застосування і потім чекати на звіти про застосування цієї зброї безпосередньо на полі бою.

"Це дає нам розуміння того, які технології доступні. Це дає компаніям розуміння того, що дійсно працює на передовій", — наголосив Мороз.

За його словами, ця схема викликає великий інтерес, але не називав компанії, які погодилися взяти участь у проєкті.

Нагадаємо, 14 липня Михайло Федоров повідомив, що в Україні видали кілька десятків грантів від Brave1 на тестування балістичних і крилатих ракет.

Фокус також писав про те, що Україна впроваджує нове покоління дронів-перехоплювачів.